03.04.2013 року

04.06.13

За повідомленням Печерського сільського голови  В.Остапчука, актуальним сьогодні для громади є питання благоустрою:

- Ще минулої осені розпочато впорядкування центрального скверу в селі, а з настанням сприятливих погодніх умов воно активно продовжиться. Також  6 квітня будуть висаджені силами працівників сільської ради, громадськості, школярів дерева біля школи, будинку культури, сміттєзвалища.

Кожного року навесні в Печеру приїжджають з Києва волонтери для впорядкування берегів Бугу. Ось і зараз  надійшло повідомлення, що 6 квітня мають прибути добровольці для цієї благородної справи. Ми забезпечимо їх транспортом.

В Даньківці вже завершилась газифікація, невдовзі буде розпочата газифікація Петрашівки.

Що стосується молокозаготівлі, то в нас, як і всюди, проблема з низькими закупівельними цінами на молоко, з укладенням договорів без фіксованої ціни, що призвело до зменшення кількості молокоздавачів. Так, якщо раніше за місяць в селі заготовлялось 90 тонн молока, то тепер - тільки 50 тонн.