Звіт про роботу за І півріччя 2013 року

03.10.13

В першій половині 2013 року сільська рада працювала над такими проектами:

1. Капітальний ремонт пам’ятника загиблим воїнам в с. Петрашівка

Роботи проведені в повному об’ємі. Загальний кошторис склав 10тис. 845 грн.,  з них 8 тис. грн. це спонсорські кошти ПП «Корнер»

1. Капітальний ремонт сільського клубу в с. Даньківка. Роботи  в стадії завершення. Загальний кошторис становить 60 тис. грн.,  з них 10 тис.грн спонсорська допомога ПП «Корнер», 50 тис. грн. кошти сільської ради.
  2. Капітальний ремонт приміщення бібліотеки та системи опалення  сільської ради в Печерському будинку культури. Роботи завершені. Загальний кошторис 11 тис. грн.,  з них 5 тис. грн. спонсорська допомога ТОВ»Немирів ЛатІнвест», 6 тис. кошти сільської ради.
  3. Відновлено вуличне освітлення по вул. Леніна в с. Печера, загальний кошторис склав 10 тис. грн., з них 5 тис. грн. спонсорська допомога ТОВ «НемирівЛатІнвест», 5 тис. грн. кошти сільської ради
  4. Розпочали газифікацію с. Петрашівка. Роботи по селу виконані на 80 %. Роботи продовжуються.

Сільська рада в пошуках інвестора на приміщення тваринницьких ферм в селах Печера, Даньківка, Петрашівка, а також земельних ділянок під ними.

В с. Печера чекає на інвестора бувший господарський двір колгоспу. Комплекс капітальних споруд в межах села, в 200 метрах від р. Південний Буг. Загальна площа 5 га.